img

PARKINGI XXI wieku

img

23 LATA DOŚWIADCZENIA

Demit dla klientów indywidualnych

GRUPA DEMIT od roku 1995  zajmuje się projektowaniem i montażem systemów parkingowych.
Działamy przede wszystkim na rynku lokalnym w ramach województwa pomorskiego, dzięki temu nasi klienci są obsługiwani szybko i sprawnie.
 
Nasze realizacje to duże systemy parkingowe w największych biurowcach czy galeriach handlowych ale także proste systemy dostępu z pojedynczym szlabanem zamontowane na wspólnotach mieszkaniowych i w innych przedsiębiorstwach.
 
Naszą główną misją jest zapewnienie Państwu systemów parkingowych, które będą niezawodne i sprostają wyzwaniu jakim jest duży ruch pojazdów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dlatego dokładnie poznajemy jego oczekiwania, proponujemy różne rozwiązania i wspólnie wybieramy najlepsze. 
 
Korzystamy z najwyższej jakości rozwiązań w dziedzinie systemów parkingowych. Montujemy produkty uznanych, światowych firm, których jesteśmy certyfikowanymi przedstawicielami.
 
Nasi pracownicy to wyszkoleni, doświadczeni profesjonaliści -  mogą być Państwo pewni poprawnego montażu i konfiguracji zgodnej z wytycznymi producentów i procedurami bezpieczeństwa.
Po montażu dbamy o to, by urządzenia służyły użytkownikom przez lata. Świadczymy usługi pogotowia serwisowego działającego 7 dni w tygodniu przez 24h - SERWIS 7/2
Zaufało nam wiele firm i instytucji z Trójmiasta i okolic, między innymi: Uniwersytet Gdański, Politechnika Gdańska, Olivia Business Center, Alchemia.
 
Zrealizowaliśmy ponad 80 dużych inwestycji. 
Mogą nam Państwo zaufać - Wasz projekt również zostanie profesjonalnie zrealizowany.